Kurz online Projektový management v IT — nauč se moderní přístupy k řízení IT projektů | robot_dreams Czech
To chci!
< online kurz > < 12 lekcí >

Projektový
management v IT

Tomáš Foltýn

IT manager v České spořitelně

čti více
formát:12 online lekcí
doba trvání:

Připravujeme

 

V kurzu vás naučíme základy IT projektů a klíčové pojmy. Osvojíte si základní a pokročilé manažerské techniky, budete rozumět potřebám IT oddělení, a co do něj máte požadovat. Navíc se naučíte používat klasické a agilní praktiky, které vám pomohou zvládnout jakýkoliv typ projektu.

Kurz je vhodný pro:
Projektové manažery,

kterým budeme prezentovat základní projektové frameworky a poskytneme praktické rady pro řízení IT projektů. Pomůžeme s efektivní vnitřní i vnější komunikací a naučíme je, jak správně posoudit požadavky, dobu realizace, rizika a rozpočet projektu.

Nováčky na pozici projektového manažera,

kterým pomůžeme rozvíjet kompetence potřebné k plánování IT projektů a řízení týmu tak, aby v budoucnu mohli plnohodnotně zastávat manažerskou pozici. Naučíme je osvědčené postupy, seznámíme je s nástroji, které jim pomohou řídit projekty a pomůžeme jim řešit konfliktní situace v týmu.

Podnikatele a zájemce z oblasti businessu,

kterým přiblížíme základní pojmy IT infrastruktury a aplikací, naučíme je zvládnout IT analýzu, dokumentaci a vysvětlíme, jak funguje softwarový vývojový cyklus. Poradíme, jak vyhodnotit průběh projektu, zpřesnit odhady a pomůžeme s osvojením metody krizového řízení.

O kurzu:

• Dozvíte se, co je to IT projekt a jak funguje

• Porozumíte základním pojmům z oblasti IT

• Osvojíte si základní i pokročilé techniky řízení projektů

• Zjistíte, co lidé z IT potřebují a co byste od nich měli vyžadovat

• Seznámíte se s klasickými a agilními postupy

Pokud jste v roli manažera IT projektu nováčkem, náš kurz vám pomůže cítit se na své pozici jako profesionál. Naučíte se osvědčené metody a porozumíte nástrojům pro řízení projektů. Kurz vedou zkušení lektoři, kteří rozumí výzvám, s nimiž se projektoví manažeři potýkají a naše materiály ke kurzu jsou navrženy tak, aby se vešly do vašeho nabitého rozvrhu. Během kurzu získáte zpětnou vazbu a pokyny od našich instruktorů, abyste se ujistili, že postupujete správně.

Highlights
01
Efektivní plánování a řízení projektu

Chcete se stát projektovým manažerem, ale nevíte, jak řídit IT projekt? Náš kurz vás naučí, jak efektivně plánovat a řídit projekty, aby se vaše týmy mohly soustředit na práci a dosáhly vytyčených cílů.

02
Osvojte si agilní praktiky

Mnoho organizací se v dnešní době snaží přecházet na agilní metodiku, aby mohly lépe konkurovat na trhu. Pokud si chcete osvojit moderní přístupy k řízení IT projektů a být připraveni na změnu, je tento kurz pro vás tou správnou volbou.

03
Komunikace a spolupráce s týmem

Ať jste začínající manažer nebo už máte zkušenosti s řízením lidí, naši lektoři vám pomohou lépe porozumět, jak komunikovat, spolupracovat a řešit konflikty na pracovišti. Naučíte se základní pojmy IT infrastruktury a získáte pochopení potřeb vašeho týmu.

Lektor
Tomáš Foltýn
IT manažer vývoje retailových produktů v České spořitelně
Dlouholetý (20+)IT konzultant, který si prošel IT vývojem webových i mobilních aplikací na pozicích IT projektového manažera, ale i scrum mastera, vývojáře, analytika i testera.
Během svého působení v České spořitelně řídil desítky projektů mezi které patří třeba poskytování úvěru v internetovém bankovnictví České spořitelny
Posledních 5 let má pod sebou přibližně 20 týmů (200+ lidí) se kterými neustále dodává nové a nové projekty.
Program kurzu
Získat více informací

Vyplň registrační formulář a připoj se k nám!
Náš tým konzultantů z robot_dreams Czech se s tebou spojí co nejdříve,
abys získal všechny potřebné detaily o obsahu kurzu a jeho ceně.