DATA SCIENCE V PYTHONU | Živý online kurz z oblasti datové vědy | robot_dreams
To chci!
< online kurz > < 9 týdnů >

Data science
v Pythonu

Josef Brechler

Assistant Director / Data Scientist
v Moody's Analytics

čti více
formát:17 živých online lekcí
doba trvání:

Připravujeme

 

Kurz datové vědy v Pythonu pro analytiky, softwarové inženýry a manažery s předchozími zkušenostmi s Pythonem a základními znalostmi statistiky.

Naučte se prakticky využít znalost programovacího jazyka Python v oblasti datové vědy. Ovládněte široké spektrum datových analýz a metod strojového učení, vytvářejte modely strojového učení a manipulujte s rozsáhlými datovými sadami.

Kurz je vhodný pro:
Analytiky a BI analytiky

Teoretické koncepty v oblasti datové vědy mohou být těžko uchopitelné, protože předpokládají určité znalosti programování, matematiky a statistiky. Během kurzu tyto koncepty srozumitelně vysvětlíme na reálných příkladech.

Softwarové inženýry, programátory a databázové specialisty

Chcete proniknout hlouběji do oblasti data science, ale chybí vám znalosti z oblasti statistiky? Ukážeme, jak fungují jednotlivé nástroje z oblasti data science. Při své práci potom snáze najdete řešení, která splní požadavky všech zúčastněných stran.

Zástupce středního IT managementu

Ztrácíte se v nejnovějších trendech v oblasti strojového učení? Náš kurz mapuje základní oblasti strojového učení a data science a pomůže vám se v nových trendech a technologiích zorientovat a udržet krok s konkurencí.

O kurzu:

Pochopení teoretických konceptů data science bývá často výzvou. Proto jsme připravili kurz Pythonu pro datovou vědu, kde vám všechny tyto koncepty srozumitelně vysvětlíme, včetně aplikace na reálných příkladech.

Naučíte se prakticky implementovat rozmanité nástroje a koncepty pro analýzu dat a pracovat s rozsáhlými datovými sadami. Během živého online kurzu vypracujete programové kódy dle zadání a získáte k nim zpětnou vazbu od lektora.

Highlights
01
Pokročilé Python dovednosti

Naučte se využívat Python pro složitější úkoly, včetně práce s rozsáhlými datovými sadami. Pracujte v Notebooku Jupyter a využívejte Python knihovny pro práci s daty.

02
Analýza dat

Implementujte modely strojového učení, manipulujte s daty a vytvářejte vizualizace. Naučte se prakticky využít nově nabyté znalosti lineární algebry a statistiky.

03
Strojové učení

Vytvářejte a implementujte modely strojového učení pomocí Pythonu. Pochopte jeho základní principy a metody včetně lineární regrese, klasifikačních modelů a dalších.

Lektor
Josef Brechler
Působí jako Assistant Director / Data Scientist v Moody's Analytics.
Věnuje se vývoji produktu zaměřeného na integraci dílčích ekonomických rizik.
Denně řeší problémy týkající se strojového učení, paralelizace výpočtů nebo data managementu.
Pracoval pro společnost Alza, kde řešil predikci prodejů, optimalizaci skladu a další úlohy z logistiky, prodeje nebo marketingu. Jeho role zahrnovala komunikaci se zadavateli, získávání a čištění dat, vývoj modelů, jejich zprovoznění v produkčním prostředí i jejich dlouhodobou údržbu.
Program kurzu
Získat více informací

Vyplň registrační formulář a připoj se k nám!
Náš tým konzultantů z robot_dreams Czech se s tebou spojí co nejdříve,
abys získal všechny potřebné detaily o obsahu kurzu a jeho ceně.

 
 
 
 
Kliknutím na tlačítko "Získat více informací" souhlasím se Zásadami ochrany osobních údajů a Všeobecnými smluvními podmínkami.